Каталог товарів

Рейтинг кращих сталевих радіаторів опалення в Україні 2017 - 2018

Категорії

Вже давно сталеві панельні радіатори опалення користуються великим попитом в приватних будинках або квартирах за свій витончений зовнішній вигляд, високу тепловіддачу, надійність і доступну ціну. Їх мала інерційність (швидко нагріваються і настільки ж швидко остигають) буває дуже до речі, особливо в будинках з автономним опаленням. Про кращих моделях сталевих радіаторів опалення докладніше в нашому рейтингу:

Кращі сталеві панельні радіатори з боковим підключенням

Рейтинг: 9,9/10 — Сталевий радіатор опалення KERMI FKO висота 500

Стальные радиаторы отопления Kermi

Радіатори Kermi - це найпопулярніший різновид німецьких панельних радіаторів опалення користується великим попитом більше 10 років

Сталевий радіатор KERMI FKO бокове підключення c високою тепловою потужністю - призначений для низьких температур. Чутливість і динамічність до зміни температури через невеликої місткості води. Універсальна енергозберігаюча технологія Therm-x2 підійде для будь-якого виду палива, будь то газ, електрику, дрова, вугілля або центральне опалення в приватному будинку або в квартирі. Сталеві радіатори Кермі відмінно працюють з конденсаційними газовими котлами і сонячними установками. На додаток до унікальної інноваційної технології для більшого комфорту і меншого споживання енергіірадіатори Kermi володіють всіма атрибутами розподілу тепла з точки зору якості і конструкції. Вони ідеально підходять для використання в верандах, зимових садах і під підвіконнями, а також скрізь, де великі вікна або низькі п'єдестали визначають архітектурний вигляд.

Кращі сталеві панельні радіатори з нижнім підключенням

Рейтинг: 9,7/10 — Сталевий радіатор опалення KERMI FTV (FKV) висота 500

Стальной радиатор KERMO нижнее подключение

Радіатори Kermi - це найпопулярніший різновид німецьких панельних радіаторів опалення користується великим попитом більше 10 років

Сталевий радіатор KERMI FTV (FKV) нижнє підключення c високою тепловою потужністю - призначений для низьких температур. Чутливість і динамічність до зміни температури через невеликої місткості води. Універсальна енергозберігаюча технологія Therm-x2 підійде для будь-якого виду палива, будь то газ, електрику, дрова, вугілля або центральне опалення в приватному будинку або в квартирі. Сталеві радіатори Кермі відмінно працюють з конденсаційними газовими котлами і сонячними установками. На додаток до унікальної інноваційної технології для більшого комфорту і меншого споживання енергіірадіатори Kermi володіють всіма атрибутами розподілу тепла з точки зору якості і конструкції. Вони ідеально підходять для використання в верандах, зимових садах і під підвіконнями, а також скрізь, де великі вікна або низькі п'єдестали визначають архітектурний вигляд.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Оплата картою
Оплата картою