Каталог товарів

Рейтинг кращих настінних газових котлів в Україні 2018, 2019 - 2020

Категорії

Грунтуючись на досвіді продажів опалювальної техніки більш ніж 8 років. Ми вивчили відгуки наших покупців і відібрали кращі моделі газових котлів для будинку площею до 250 м2 які поєдную в собі надійність, безпеку і економію.

Для початку розберемося, які виробники газових колов користуються великим попитом у наших покупців

Газовий котел якої фірми краще вибрати?

Vaillant (Німеччина)
Bosch (Німеччина)
Buderus (Німеччина)
Protherm (Словаччина)
BAXI (Італія)


Рейтинг кращих моделей газових котлів в Україні 2018, 2019 - 2020

Место

Наименование

Рейтинг

Категория

Газовый котел BOSCH Condens 2500 W WBC 28-1DC димохід у ПОДАРУНОК!!!

10/10

Конденсационный газовый котел

Газовый котел Vaillant ecoTEC pro VUW INT 236 /5 -3 димохід у ПОДАРУНОК!!!

9,9/10

Конденсационный газовый котел

Газовый котел BUDERUS Logamax plus GB062-24 KD димохід у ПОДАРУНОК!!!

9,8/10

Конденсационный газовый котел

4

Газовый котел Protherm Lynx Condens (Рысь Конденс) 25/30 MKV димохід у ПОДАРУНОК!!!

9,8/10

Конденсационный газовый котел

5

Газовый котел BAXI DUO-TEC COMPACT 24 GA димохід у ПОДАРУНОК!!!

9,7/10

Конденсационный газовый котел

6

Газовый котел VAILLANT turboTEC pro VUW 242/5-3 димохід у ПОДАРУНОК!!!

8/10

Обычный газовый котел

7

Газовый котел BUDERUS Logamax U072-24K димохід у ПОДАРУНОК!!!

7,9/10

Обычный газовый котел

8

Газовый котел BOSCH Gaz 6000 W WBN 24C RN димохід у ПОДАРУНОК!!!

7,8/10

Обычный газовый котел

9

Газовый котел PROTHERM ГЕПАРД 23 MTV димохід у ПОДАРУНОК!!!

7,7/10

Обычный газовый котел

10

Газовый котел Baxi ECO FOUR 240 Fi димохід у ПОДАРУНОК!!!

7,5/10

Обычный газовый котел

Кращі настінні газові котли для приватного будинку або в квартиру

  Газовий котел BOSCH Condens 2500 W WBC 28-1DC АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел BOSCH Condens 2500 W WBC 28-1DC

Газовий котел Bosch Condens 2500 W WBC 28-1 DC - конденсаційний настінний агрегат, призначений для опалення і приготування гарячої води, можливе підключення до системи "тепла підлога". Нагрівання здійснюється проточним способом в пластинчастому теплообміннику, передбачена автоматична регулювання потужності і обмежувач температури, який захищає теплообмінник від перегріву. Вбудований опалювальний насос надає можливість роботи в режимі збереження енергії. Для автоматичного відключення котла передбачено пристрій контролю тяги, для контролю полум'я - датчик іонізації. Пальник з попереднім змішуванням виконана з нержавіючої сталі.

Для відображення робочих параметрів, настройки та сервісного обслуговування пристрій оснащений ЖК-дисплеєм. Управління роботою котла виконується за допомогою кімнатних регуляторів і функціональних модулів по шині Heatronic 3. Температура теплоносія для системи опалення - до 90 ° C, для гарячого водопостачання: 40-60 ° C.

 

 Газовий котел Vaillant ecoTEC pro VUW INT 236 /5 -3 АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел Vaillant ecoTEC pro VUW INT 236 /5 -3

Один з кращих котлів сучасності - це двоконтурний конденсаційний котел Vaillant. Дана модель німецького котла має потужність в 24 кВт, що дозволяє успішно і продуктивно опалювати приміщення в 240 кв м. Крім цього, котел має двухконтурной системою, яка виробляє нагрів гарячої води для водопроводу, а саме 11 літрів в хвилину при температурі 30 градусів.

Конденсаційні газові котли Vaillant - це передова технологія, яка дозволяє істотно підвищити ККД до 97%, це найвищий показник з усіх існуючих типів обладнання. Конденсаційний газовий котел Вайлант даної моделі має алюмінієві теплообмінники, як для опалення, так і для нагріву гарячої води. Конденсаційна система дозволяє максимально використовувати потенціал згоряння, що знижує температуру відпрацьованих газів до 40 градусів, тим самим перетворюючи більшу частину газів в рідину. Вага даної моделі не перевищує 34 кілограм.

 

 

 Газовий котел BUDERUS Logamax plus GB062-24 KD АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

ГАЗОВЫЙ КОТЕЛ BUDERUS LOGAMAX PLUS GB062-24 KD

Газовий котел BUDERUS Logamax plus GB062-24 KD - це компактний розмір, висока ефективність теплообмінника WB6 з алюміній-кремнієвого сплаву, широка модуляція потужності 1: 8, зручність монтажу і простота сервісного обслуговування, а також багатофункціональний інтерфейс котлів Buderus EMS.

Buderus Logamax plus GB062 оснащений надекономічний пальником, вбудованим циркуляційним насосом і розширювальним баком на 8 літрів. У моделі Logamax plus GB062-24 KD приготування гарячої води здійснюється за допомогою ефективного пластинчастого теплообмінника. Положення теплообмінника дозволяє проводити його обслуговування без демонтажу будь-яких блоків. Для здійснення операції достатньо відкрутити один гвинт. Цей же принцип «одного гвинта» реалізований в конструкції основного теплообмінника. Важливим фактором зручності є і упаковка, спеціально розроблена для транспортування обладнання по поганих дорогах: поліуретанова упаковка надійно захищає котел з усіх боків.

Модель підтримує протокол управління EMS і сумісна з широким спектром модулів управління Buderus EMS Plus, а також з програмованим кімнатним термостатом Logamatic TC100 з сенсорним дисплеєм і можливістю віддаленого управління через смартфон.

 

№4 - Газовий котел Protherm Lynx Condens (Рысь Конденс) 25/30 MKV АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел Protherm Lynx Condens (Рысь Конденс) 25/30 MKV

Настінні конденсаційні газові котли Protherm «Рись конденс» розроблені інженерами Vaillant group на основі багаторічного досвіду експлуатації аналогічних за технологією котлів для роботи з жорсткою водою і газом поганої якості. Призначені для роботи з системами опалення та підігріву води в вбудованому вторинному теплообміннику або зовнішньому водонагрівачі непрямого нагріву. Конденсаційні котли дозволяють максимально ефективного використовувати природний газ. Середня економія за опалювальний сезон становить 12-14% в порівнянні з сучасною не конденсаційними котлами.

Теплообмінник виробляється за технологією лиття в піщані форми, забезпечує стійкість конструкції до температурних навантажень. Рівномірна циркуляція теплоносія в теплообміннику виключає утворення зон застою і локального перегріву. Мінімальна товщина стінки теплообмінника складає 3 мм, що забезпечує ефективну теплопередачу і міцність виробу. Гладка внутрішня поверхня теплообмінника, утворена за рахунок методу лиття, запобігає відкладенню вапняних утворень. Низький гідравлічний опір теплообмінника забезпечує кращу циркуляцію в системі опалення і менші витрати на електроенергію.

Гідравлічний модуль з надміцного композитного матеріалу зручний для обслуговування з двоступінчастим циркуляційним насосом і пластинчастим теплообмінником (двоконтурні моделі) для приготування гарячої води. Функція гарячого старту - нагрів гарячої води через 2 сек. після початку водорозбору.

Котли Protherm «Рись конденс» обладнані простим і інформативним дисплеєм з приємною підсвічуванням. Система автоматики з вбудованою шиною eBus дозволяє інтегрувати котли в складні системи опалення з регуляторами Protherm, що підвищує ефективність його роботи. Доступна функція діагностики несправностей, налаштування параметрів і історія помилок. Всі котли тестуються на заводі болем, ніж по 300 параметрам. Безпека експлуатації гарантована наявністю функцій захисту від замерзання, перегріву, функцією контролю наявності полум'я і тяги в димоході.

 

№5 - Газовий котел BAXI DUO-TEC COMPACT 24 GA АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел BAXI DUO-TEC COMPACT 24 GA

Компактні конденсаційні котли Duo-tec Compact - це модель четвертого покоління конденсаційних котлів. Випускаються одноконтурні та двоконтурні моделі, потужністю 24 кВт. Малий вміст води в первинному теплообміннику дозволяє зменшити теплову інерцію, і, як наслідок, збільшити швидкість реакції на зміну теплової енергії, необхідної опалювальна система. Модель Duo-tec Compact найкомпактніший котел в модельному ряду BAXI.

ГАЗОВА СИСТЕМА
• Безперервна електронна модуляція полум'я в режимах опалення і ГВП;
• Пальник з нержавіючої сталі AISI 316L з попереднім змішуванням газу і повітря;
• Плавне електронне запалювання;
• Можливе перенастроювання для роботи на зрідженому газі.

ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА
• Первинний теплообмінник з нержавіючої сталі AISI 316L;
• Камера згоряння з звукоізоляційного композитного матеріалу;
• Вторинний пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі (двоконтурні моделі);
• Енергозберігаючий циркуляційний насос з автоматичним відводом повітря;
• Манометр;
• Автоматичний байпас;
• Постциркуляція насоса;
• Фільтр на вході холодної води;
• Можливість підключення зовнішнього накопичувального бойлера для гарячої води.

 

№6 - Газовий котел VAILLANT turboTEC pro VUW 242/5-3 АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел VAILLANT turboTEC pro VUW 242/5-3

Відмінною особливістю газових котлів Vaillant з серії pro є комбінований тип обігріву, як для системи опалення приміщень, так і для нагріву води для водопроводу. Недорогі газові двоконтурні котли Vaillant - це унікальна можливість вирішити дві проблеми одночасно.

Більшість моделей котлів, що працюють на газу мають закриту камеру згоряння, розпал якої відбувається завдяки свічки запалення, або пьезо. Двоконтурний настінний котел дозволяє економічно опалювати своє приміщення, при цьому зберегти простір, так як настінний котел займає набагато менше місця, ніж стаціонарний.

Теплообмінний елемент газових котлів Vaillant виконаний з нержавіючого матеріалу - міді, що суттєво збільшує термін служби котла, а так само його ККД, яке в серії pro становить не менше 93%. Також котли Vaillant відрізняються низьким споживанням палива, це обумовлено закритою камерою згоряння, а також способом відводу газу після згоряння палива.

 

№7 - Газовий котел BUDERUS Logamax U072-24K АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел BUDERUS Logamax U072-24K

Двоконтурний газовий котел Buderus Logamax відрізняється від більшості моделей своєю потужністю і продуктивністю. Німецька якість завжди вважалося еталоном надійності і довговічності, і котли від компанії Будерус яскраве тому підтвердження.

Завдяки двом мідним теплообмінникам, продуктивність котла істотно підвищилася, а двоконтурна система дозволяє виробляти обігрів приміщення в разі одночасного нагріванням води для водопровідної системи. Продуктивність гарячої води, температурою 30 градусів, становить 11,4 літра, а потужність котла цілих 24 кВт, що дозволяє з легкістю опалювати приміщення в 240 м.кв.

Газові настінні котли Buderus
Завдяки настінного системі кріплення, котел не займає багато місця, і дозволяє зберегти площу для установки меблів або іншої техніки. Має турбіну, яка розроблена спеціально для відводу відпрацьованих газів, це істотно знижує споживання палива, а також підвищує ККД і тепловіддачу.

 

 №8 - Газовий котел BOSCH Gaz 6000 W WBN 24C RN АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел BOSCH Gaz 6000 W WBN 24C RN

Німецький виробник Bosch розробляє техніку спеціально для українських умов використання, що торкнулося і конкретної моделі Gaz 6000 W WBN 24C RN. Всі технічні характеристики, які заявлені виробником, були протестовані в процесі польових випробувань, тому в якості продукції можна не сумніватися.

Котел BOSCH Gaz 6000 W WBN 24C опис:
Газові настінні котли Bosch, які входять в серію Gaz 6000 W своїм найпершим відмінністю мають наявність в конструкції пластинчастого теплообмінника, який розроблявся компанією самостійно. Нагрівання води відбувається з його допомогою набагато швидше і ефективніше. Також в конструкцію ввели новий гідравлічний вузол, який має невеликі розміри. За допомогою нового розташування компонентів, виробникові вдалося зменшити габарити самої конструкції.

Також газовий котел Bosch Gaz 6000 в своєму складі має вентилятор модульований, а також насос з трьома швидкостями.

 

 

№9 - Газовий котел PROTHERM ГЕПАРД 23 MTV АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел PROTHERM ГЕПАРД 23 MTV

Газовий настінний двоконтурний котел «Гепард» представлено двома моделями потужністю 23 кВт, з, відповідно, природним (23MOV) і примусовим (23MTV) відводом продуктів згоряння.

Даний котел встановлюється в квартирах, житлових будинках, дачах і характеризується високим рівнем зручності використання і легкістю в обслуговуванні.

Існує можливість управління роботою опалювального котла через кімнатний термостат і (або) датчик зовнішньої температури. А за допомогою рідкокристалічного дисплея можна безперервно контролювати весь процес роботи пристрою автономного опалення.

Модель 23 MTV оснащена коаксіальної системою газів, що відходять і не вимагає підключення до димоходу. Це дозволяє встановлювати газовий котел в приміщеннях, де немає стаціонарного димоходу або ж підключення до нього з якоїсь причини неможливо.

 

№10 - Газовий котел Baxi ECO FOUR 240 Fi АКЦИЯ димохід у ПОДАРУНОК!!!

Газовый котел Baxi ECO FOUR 240 Fi с трубой

ECO Four - настінні газові котли четвертого покоління - продовження відомої в Україні серії ECO-3 Compact. У серії ECO Four представлені одноконтурні та двоконтурні моделі з відкритою і закритою камерою згоряння, і відрізняються легкістю в установці, використанні і обслуговуванні. Широкий рідкокристалічний дисплей - простий і зручний у використанні, безперервно і точно відображає як поточний стан котла, так і встановлювані параметри.

ГАЗОВА СИСТЕМА
• Безперервна електронна модуляція полум'я в режимах опалення і ГВП;
• Плавне електронне запалювання;
• Котли адаптовані до вітчизняних умов. Стійко працюють при зниженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар;
• Розсікачі полум'я на пальнику виготовлені з нержавіючої сталі;
• Запатентована система регулювання подачі повітря (моделі з закритою камерою);
• Можливе перенастроювання для роботи на зрідженому газі.

 

( 4 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення
Артикул: 7736901144
57 390 грн.
47 059 грн.

Немає на складі

Швидке замовлення
  • Конденсационный газовый котел
  • Отапливаемая площадь до 300м² (30кВт.)
  • Двухконтурный
  • Гарантия 2 года

Немає на складі

Швидке замовлення
  • Конденсационный газовый котел
  • Отапливаемая площадь до 240м² (24кВт.)
  • Двухконтурный
  • Гарантия 2 года
  • Высокая эффективность за счет использования теплоты конденсации
Коментарі
Ecotherm.com.ua
10.02.2020, 11:38
ВАСИЛЬ, на 560 м.кв. можемо запропонувати ось такий котел з невеликим запасом - https://ecotherm.com.ua/products/kondensatsionnyj-kotel-vaillant-ecotec-plus-vu-oe-6564-5-h
ВАСИЛЬ ПАРАНЧУК
10.02.2020, 10:56
площа 1383.84 м3 якої потужності потрібно купити котел ВАЙЛЕНТ.
Виктория
16.09.2018, 13:01
Больше склоняюсь к Вайланту. Вроде бы до сих пор делаются в Германии.
Илья
15.06.2018, 00:25
Хороший рейтинг газовых котлов! Подбирал на дом 160 м2 остановился на варианте №3 - BOSCH Condens 2500 W WBC 28-1DC. По мощности выдает 24кВт на отопление и на ГВС выдаст 13 л/мин. что позволит пользоваться двумя точками водоразбора одновременно.
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*